BASIN-YAYIN VE İLETİŞİM KOMİSYONU

Koordinatör : Kutbettin BAKIR

Komisyon Başkanı : Suna NİZAMOĞLU

ÜYELER

Hicri SARIÇAM - ADANA

Kadir Can TUNCEL - ADANA

Lale GEZER - ADANA

Selim ERYÜREK - ADANA

Tuğrul TUNCA - ADANA

Elçin AKÇA - ANTALYA

M. Nazmi HOCAOĞLU - ANTALYA

Suna NİZAMOĞLU - ANTALYA

Kerime KIRLI - BİLECİK

Alper ÖZKUTLU - BURSA

Ayşegül İÇKİN - DENİZLİ

Kadir UĞUR - DENİZLİ

Arzu YILMAZ ŞAŞOĞLU - DÜZCE

Çiğdem FIRAT - ERZURUM

Gülseren BARAN - GAZİANTEP

Ferhan SALMAN - İSTANBUL

H. Esin TOKAT - İSTANBUL

İbrahim ÖZÇELİK - K.MARAŞ

Faruk SACCI - KAYSERİ

Rıza ORHA - KOCAELİ

Gökhan KOÇER - ORDU

Mehmet YILDIRIM - OSMANİYE

Aykut KURBAN - SAKARYA

Oğuz SÜRMELİ - SAKARYA

Seher DURSUN - SAKARYA

Tüba YILDIZ - SAKARYA

Orhan AYDOĞDU - SAMSUN

Halil AKTAŞ - TRABZON

Şafak ÇELİK - VAN

Ahmet Bahadır UÇAR-GÜMÜŞHANE

Can AKDUMAN- İSTANBUL

Basın- Yayın-İletişim Komisyonu Yürütme Kurulu

1. Yürütme Kurulu Başkanı : Suna Nizamoğlu - Antalya

2. Yürütme Kurulu Başkan Yrd: Halil Aktaş-Trabzon

3. Yürütme Kurulu Başkan Yrd: H. Esin Tokat-İstanbul

4. Yürütme Kurulu Genel Sekreter: Arzu Yılmaz Şaşoğlu-Düzce

5. Üye Kadir Can Tuncer- Adana

6. Üye Kerime Kırlı - Bilecik

7. Üye Çiğdem Fırat-Erzurum

8. Üye Faruk Saccı-Kayseri

9. Üye Orhan Aydoğdu-Samsun

Asmyaşam Dergisi ( Basılı Ve E-Dergi )Alt Komisyonu Yürütme Kurulu

1. Alt Komisyon Yürütme Kurulu Başkanı : Suna Nizamoğlu - Antalya

2. Alt Komisyon Yürütme Kurulu Başkan Yrd. : Halil Aktaş-Trabzon

3.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Sekreteri: Çiğdem Fırat-Erzurum

Asmyaşam Dergisi ( Basılı Ve E-Dergi )Alt Komisyon Üyeleri

1. Üye Arzu Yılmaz Şaşoğlu- Düzce

2. Üye Faruk Saccı-Kayseri

3. Üye Orhan Aydoğdu-Samsun

4. Üye Şafak Çelik- Van

AHEF Bilimsel Dergi (Basılı Ve E-Dergi ) Alt Komisyonu Yürütme Kurulu

1.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Başkanı : Suna Nizamoğlu - Antalya

2.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Başkan Yrd. : H.Esin Tokat-İstanbul

3.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Sekreteri: Kadir Uğur-Denizli

AHEF Bilimsel Dergi (Basılı Ve E-Dergi ) Alt Komisyonu Üyeleri

1.Üye Hicri Sarıçam-Adana

2.Üye M. Nazmi Hocaoğlu - Antalya

Medya Alt Komisyonu Yürütme Kurulu

1.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Başkanı : Suna Nizamoğlu - Antalya

2.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Başkan Yrd. : Orhan Aydoğdu-Samsun

3.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Sekreteri: Arzu Yılmaz Şaşoğlu- Düzce

Medya Alt Komisyonu Üyeleri

1.Üye Ahmet Bahadır Uçar- Gümüşhane

2.Üye Can Akduman- İstanbul

3.Üye Kerime Kırlı - Bilecik

4.Üye Faruk Saccı-Kayseri

5.Üye Mehmet Yıldırım - Osmaniye

6.Üye Şafak Çelik- Van

AHEF TV-Youtube TV Alt Komisyonu Yürütme Kurulu

1.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Başkanı : H.Esin Tokat-İstanbul

2.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Başkan Yrd. : Kerime Kırlı-Bilecik

3.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Sekreteri: Tüba Yıldız - Sakarya

AHEF TV-Youtube TV Alt Komisyonu Üyeleri

1.Üye Lale Gezer - Adana

2.Üye Rıza Orha - Kocaeli

3.Üye Ayşegül İçkin - Denizli

4. Üye Aykut Kurban - Sakarya

Asmyaşam Radyo Alt Komisyonu Yürütme Kurulu

1.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Başkanı : Kadir Can Tuncer - Adana

2.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Başkan Yrd. : Faruk Saccı-Kayseri

3.Alt Komisyon Yürütme Kurulu Sekreteri: Elçin Akça - Antalya

Asmyaşam Radyo Alt Komisyonu Üyeleri

1.Üye Tuğrul Tunca - Adana

2.Üye Seher Dursun - Sakarya

PAYLAŞ: